Главная Регистрация Гостевая книга Днепродзержинск Скачать беcплатно Фотографии Форум Доска объявлений Карта сайта Добавить сайт Обратная связь


Главная » 2010 » Июнь » 12 » Дніпродзержинські екологи наполягають на комплексній перевірці стану водоканалу
13:40
Дніпродзержинські екологи наполягають на комплексній перевірці стану водоканалу
11 червня Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос природи» оприлюднила відкрите звернення з вимогою про комплексну перевірку стану Дніпродзержинського водоканалу у зв’язку з виникненням частих поривів каналізаційних колекторів. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив виконавчий директор громадської організації «Голос природи» Євген Колишевський.

За словами Євгена Колишевського, одним з поштовхів до підготовки звернення та підготовки громадської думки на підтримку вимог екологів став випадок з проривом каналізаційного колектору на вул. Комунарній у Дніпродзержинську, коли доведені частими поривами каналізації мешканці вулиці перекрили рух вулицею та заблокували доступ ремонтних бригад водоканалу з вимогами не латати діри у колекторі, а перенести його із заселеної території або ж відремонтувати надійно.

У зверненні «Голосу природи» йдеться про колишню практику прокладання потужних колекторів уздовж вузеньких вулиць, з використанням непристосованих матеріалів, що врешті решт і призводить до потужних аварій.

«Важкий спадок не виправдовує нездатність налагодити ефективну роботу з відведення та очищення каналізаційних стоків. Бунт жителів вулиці Комунарної є, на жаль, виключенням із загальноприйнятої поведінки городян, які зазвичай терпляче ставляться до подібних аварійних ситуацій. На вимогу пікетувальників керівництво «Міськводоканалу» пообіцяло до кінця червня виконати капітальний ремонт колектора та компенсувати матеріальні збитки постраждалих», — йдеться у зверненні.

Екологічна організація наполягає на проведенні ретельного аналізу забруднених ґрунтів у місті з урахуванням того, що підприємство водоканалу приймає і стоки промислових підприємств; готує звернення до обласної та міської влади щодо розробки плану заходів із зниження ризиків аварійних випадків, створення нової каналізаційної системи, визначення джерел капітального ремонту магістралей.

Довідка: Дніпродзержинська громадська екологічна організація „Голос Природи” (ДГЕО) створена у 1999 році. Напрямки діяльності: інформування населення про актуальні природоохоронні проблеми і шляхи їх вирішення, залучення громадськості до природоохоронної діяльності.

Просмотров: 335 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]