Главная Регистрация Гостевая книга Днепродзержинск Скачать беcплатно Фотографии Форум Доска объявлений Карта сайта Добавить сайт Обратная связь


Главная » 2010 » Октябрь » 18 » Чем выше уровень зарплаты, тем больше задолженность
20:05
Чем выше уровень зарплаты, тем больше задолженность
У Дніпродзержинську за дорученням міського голови Ярослава Корчевського керівники профільних управлінь виконавчої влади та житлово-комунальних підприємств провели інвентаризацію боргів населення за теплопостачання та інші житлово-комунальні послуги, виявивши у багатьох випадках закономірність: чим більше рівень зарплатні, тим більша заборгованість.

За результатами інвентаризації у виконкомі Дніпродзержинської міської ради пройшла нарада під головуванням Ярослава Корчевського за участі керівників всіх бюджетних закладів міста, серед працівників яких зроблено найбільш типову вибірку підсумків інвентаризації боргів.

Зокрема, виявилося, що більший рівень заборгованості мають викладачі вузів, тоді як вихователі дитячих дошкільних закладів розраховуються дисципліновано. Подібний стан справ виявлено і у медичній галузі. У деяких бюджетних установах і у структурних підрозділах виконкому заборгованість відсутня повністю, і Ярослав Корчевський висловив їм вдячність, відмітивши, наприклад, колектив Дніпродзержинського металургійного коледжу, який очолює Лясота С.М.

За словами Ярослава Корчевського, моніторинг платежів за комунальні послуги буде продовжено. Влада не перекладає роботу зі злісними боржниками на їх керівників, але розраховує на належний рівень підтримки директорів закладів та установ.

египет из Уфы

Просмотров: 639 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]